Bratislava majstrom, z bronzu sa teší Nitra

Vo štvrtok vyvrcholil ročník Niké Superligy 2023/2024. Na bratislavských Pasienkoch sme boli svedkami zápasu o bronz medzi Nitrou a Trenčínom a taktiež finálového zápasu medzi Bratislavou a Prešovom.

Rozhovory pred finálovými zápasmi sezóny

Už vo štvrtok spoznáme v Bratislave najlepšie tímy Niké Superligy v sezóne 2023/2024. Pred zápasom o tretie miesto a finálovým duelom sme vyspovedali tímových manažérov. V zápase o bronz sa stretne Nitra a Trenčín. Vo finále o titul zabojujú Bratislava a Prešov.

Rozhovory pred semifinálovými zápasmi

Už dnes večer sú na programe semifinálové zápasy Niké Superligy. V prvom zápase sa stretne Prešov a Nitra. O druhú semifinálovú miestenku zabojujú Bratislava a Trenčín. Oba zápasy budú odvysielané aj v priamych prenosoch v televízii na stanici RTVS ŠPORT. Pred zápasmi sme sa rozprávali s manažérmi tímov.

Kto postúpi do finále Niké Superligy?

Už tento štvrtok sú na programe semifinálové zápasy Niké Superligy. V prvom semifinálovom súboji vyzve Prešov mužstvo z Nitry. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Bratislava a Trenčín.

Semifinalistov doplnili Bratislava a Trenčín

Vo štvrtok večer sa vo Zvolene skompletoval zoznam semifinalistov v Niké Superlige. V prvom semifinále bojovali o semifinále Bratislavčania proti domácim Zvolenčanom. O poslednú miestenku sa proti sebe postavili Košice a Trenčín

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. BRA Bratislava 6 29:21 15
2. TRE Trenčín 6 19:14 8
3. SEN Senec 6 25:38 6
4. TRN Trnava 6 27:27 5

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. SEN Patrik Sabo 9 Gólov
2. TRN Dušan Krcho 7 Gólov
3. BRA Matej Dolník 6 Gólov
4. SEN Lukáš Čambal 4 Gólov
5. TRN Adam Bombicz 4 Gólov
6. BRA František Lády 4 Gólov
7. TRN Matúš Klenkovič 4 Gólov