Zvolen druhým semifinalistom

V nedeľu sa v púchovskej STC aréne rozhodlo o mene postupujúceho do semifinále SZMF Superligy U23. Pred dnešnými odvetami boli v najlepšej pozícii Zvolenčania, ktorých s bodovým odstupom prenasledovala Nitra.

Zo skupiny Západ do semifinále Bratislava

V nedeľu sa odohrali zápasy 4.-6. kola SZMF Superligy U23 v skupine Západ. Pred zápasmi boli najväčšími favoritmi na postup Trnava a Bratislava, ktorá strácala na pozíciu lídra iba bod. Postúpiť mohol však len víťaz skupiny.

Rozhovory pred zápasmi skupiny Stred

SZMF Superliga má na programe odvetné zápasy základnej časti. V najlepšej pozícii je pred nedeľou Zvolen. Pred stretnutiami 4.-6. kola sme položili zopár otázok manažérom jednotlivých výberov.

Rozhovory pred zápasmi SZMF Superligy U23 skupiny Západ

SZMF Superliga U23 v skupine Západ má v nedeľu na programe odvetné zápasy základnej časti. Po ich odohratí spoznáme tím, ktorý postúpi do semifinále súťaže. Pred duelmi sme položili zopár otázok manažérom výberov.

Kto postúpi na západe do semifinále?

V nedeľu sú na programe odvetné zápasy SZMF Superligy U23, po ktorých odohratí spoznáme meno prvého semifinalistu. Stretnutia sa odohrajú v krytej hale STC v Púchove.

Rozhovory pred zápasmi SZMF Superligy U23 skupiny Východ

V nedeľu sa rozbehnú boje SZMF Superligy U23 aj v skupine Východ. Zápasy sa odohrajú vo Vranove nad Topľou krytej hale PKO. Pred štartom nového ročníka súťaže sme sa rozprávali s manažérmi jednotlivých výberov.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. TRN Trnava 4 22:3 12
2. BRA Bratislava 4 11:10 7
3. TRE Trenčín 4 11:10 4
4. PIE Piešťany 4 7:28 0

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. TRN Boris Juhás 5 Gólov
2. TRN Martin Antol 4 Gólov
3. BRA Emil Haladej 4 Gólov
4. PIE Marek Michalička 4 Gólov
5. TRN Adam Bombicz 3 Gólov
6. TRN Matúš Loskot 3 Gólov
7. TRN Daniel Floriš 2 Gólov